19. 6. 2019 18:00

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
19. 6. 2019 18:00 Womanoffice

WOMANOFFICE 2019 BRATISLAVA – NESNÍVAJTE! PODNIKAJTE!

Pozývame Vás do Siedmej struna na jedinečné stretnutie s úspešnými podnikateľkami – víťazkami súťaže Podnikateľka roka, riaditeľkou súťaže Luciou Veselskou a hviezdami slovenského showbiznisu – hercom a podnikateľom Marekom Fašiangom a hercom a spevákom Jurajom Bačom, ktorý bude počas večera nielen diskutovať, ale a spievať!

WOMANOFFICE je sprievodným podujatím jubilejného 20. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska a zároveň diskusný moderovaný formát, ktorý posúva tému podnikania žien na kvalitatívne nový level, v ktorom nielen diskutujeme, ale hlavne inšpirujeme. Pozývame každého, koho podnikanie a špeciálne podnikanie žien zaujíma a chce sa inšpirovať. O podnikaní ako životnej ceste, životnom štýle, o úspechoch, ale aj s akými prekážkami sa stretli, čo im podnikanie dalo, ale aj čo sa v ich živote od účasti v súťaži zmenilo, sa budeme rozprávať a pozvanie prijali:
* BARBORA FIGĽUŠOVÁ BaFi Figľuš, absolútna víťazka súťaže Podnikateľka Slovenska 2018 (Čučoriedkovo) Čučoriedkovo,
* DAŠA KOZMÉROVÁ, víťazka v kategórii Úspešná živnostníčka 2018 (Daša Kozmérová – Bubulákovo) Bubulákovo
* GABRIELA ČECHOVIČOVÁ Gabriela Čechovičová, ocenená Cenu za inšpiratívny príbeh 2018 (Mak z Jarnej) Mak z Jarnej
* OĽGA BUŠO Olga Buso, absolútna víťazka súťaže Podnikateľka Slovenska 2017 (Lásky kvet) LaskyKvet,
* MAREK FAŠIANG, podnikateľ a herec.

Diskusiu bude moderovať Renáta Ďurišová.

Podujatie je odporúčané pre začínajúce, ale aj skúsené a etablované podnikateľky či podnikateľov. Samozrejme pozývame aj všetky živnostníčky/živnostníkov, handmade tvorcov, umelkyne/umelcov, či dámy a pánov, ktorí o podnikaní zatiaľ len rozmýšľajú ...

Sledujte nás na https://www.facebook.com/podnikatelkaslovenska/ alebo www.podnikatelkaslovenska.sk.

PODNIKATEĽKA SLOVENSKA
Súťaž Podnikateľka Slovenska bola založená v roku 1999. Je súťažou všetkých podnikavých žien, ktoré sú inšpiráciou pre budúce podnikateľky a zároveň prostredníctvom nej chce Slovak Business Agency oceniť už etablované podnikateľky, ktoré úspešne v podnikaní realizujú svoju víziu a súčasne majú zmysel pre spoločenskú zodpovednosť. Pozitívnou publicitou úspešných podnikateliek chceme upozorniť verejnosť na pozitívny prínos podnikania a predstaviť podnikateľské úspechy, ktorými je možné rozvíjať tradičné hodnoty v kombinácii s inováciami a tvoriť aj zisk. Okrem toho účasťou v súťaži podnikateľky získajú nielen morálne ocenenie, ale aj nové impulzy a inšpiráciu pre svoje podnikanie a presvedčenie, že ich podnikanie má zmysel. Vďaka súťaži Podnikateľka Slovenska ich bude poznať celé Slovensko a bude na ne patrične hrdé. Súťažou Podnikateľka Slovenska chceme ženy – podnikateľky objaviť, podporiť a oceniť.

Staň sa aj Ty Podnikateľkou Slovenska:

http://podnikatelkaslovenska.sk/prihlaska/

Viac na:
www.podnikatelkaslovenska.sk

Zarezervujte si svoje miesto na tomto jedinečnom podujatí ešte dnes, stretnite sa s úspešnými podnikateľkami a hviezdami slovenského showbiznisu.

Tešíme sa na Vás!

Vstupné: voľné

Čítať 11 krát
Viac z tejto kategórie: 20. 6. 2019 19:00 »

Navštívte nás

Rajská 7
811 08 Bratislava

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0)908 626 617
+421 (0)902 245 430

Otváracie hodiny

Pon – Štv 8.00  – 23.00
Pia - 8.00 - 24.00
Sob - 15.00 - 24.00
Ned - Zatvorené

© 2019 7s, s.r.o.